Karyola Modelleri ve Karyola Fiyatları

Karyola modelleri ve karyola fiyatları; karyola denildiğinde bir çoğunuz eski zamanlardaki yatak odası mobilyasını gözünüzde canlandırıyorsunuzdur.

En Uygun Karyola Modelleri

Karyola modelleri ve karyola fiyatları; kısa bir zaman öncesinde karyolaların yerini modern bazalar aldı. Fakat unutmayın ki eski zamanlarda kullandığımız hiçbir şeyin modası geçmiyor.

En Popüler Karyola Modelleri

Karyola modelleri ve karyola fiyatları; istediğimiz yükseklikte üretilen bu mobilyalar ise günümüzün 1/3 ünü geçirdiğimiz yatak odalarında birbirinden şık görüntülere sebep olmaktadır.

EVİNİZİ BAŞTAN ÇIKARAN KARYOLA TASARIMLARI

En Yeni Karyola Modelleri

Karyola modelleri ve karyola fiyatları; karyolalar her zaman demonte (tüm parçaları paketlenmiş) olarak gönderilir ve kolay el aletleri ile basitçe kurulabilir şekilde paketlenir. Karyolalara ait tüm parçalar ile montaj için kullanılacak tüm vida ve aksesuarlar da paketin içerisindedir. Size düşen tek bir şey var o da paketin içinden çıkan parçaların üzerindeki numaraları takip edip vidalamak. İşte bu kadar…

Tüm Karyola Modellerimiz

Karyola modelleri ve karyola fiyatları; ucuz ve kaliteli Karyola modellerini de bmdekor karyola kategorisinden inceleyebilirsiniz. Simdi en uygun, en kaliteli ve en ucuz Karyolayı seçin ve sepete ekleyin… Türkiye'nin modüler mobilya sanal mağazası bmdekor, her odaya ve bütçeye uygun Karyolaları ayağınıza getiriyor.

Main Menu