Kargo Şirketi

www.bmdekor.com dan satın aldığınız ürünleri sizlere sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo şirketleri ile çalışmaktayız. www.bmdekor.com aldığınız ürünler, sipariş esnasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilir. Paketinizin kargo şubesinden teslim alınması seçeneği sunulmamakla beraber, belirtilen adreste yaşayan başka bir kişiye ürünün teslimi halinde www.bmdekor.com ‘un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Siparişleriniz depomuzda kalite kontrolü yapıldıktan sonra hasarsız olarak kargo şirketine teslim edilir. Ürününüzü teslim almadan önce dış paketini kontrol etmeniz önerilir. Ürününüzde bir hasar olması durumunda kargo görevlisine detaylı hasar tespit tutanağı hazırlatmanız gerekir. Bu tutanakta ürünün teslimat sırasında kontrolünüzden geçtiği ve hasarlı olduğunun tespit edildiği açıkça belirtilmelidir. Hasar tespit edilen ürünler, teslimatı yapan kargo şirketi aracılığıyla www.bmdekor.com ‘a ulaştırılmalıdır. Eğer ifade edildiği şekilde bir tutanakla ürünün hasarını beyan etmezseniz, ürünü dış paketi itibariyle sağlam bir şekilde teslim aldığınızı biz kabul edeceğiz.

 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerine teslim süresi değişebilmekle beraber, siparişinizi anlaşmalı Kargo şirketine teslim ettikten 2 (iki) – 3 (üç) iş günü içerisinde adresinize teslim edilmesi planlanmaktadır.

 

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz sağlamakla yükümlüdür. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden www.bmdekor.com sorumlu değildir.

 

Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından, hangi kargo ile gönderildiği ve kargo takip numarası size ayrıca e-posta ile bildirilecektir.

 

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

 

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini üyelik sayfasındaki ‘Siparişlerim’ bölümünde yapabilirsiniz. Bu neden ile misafir alışverişiniz yerine üye alışverişi yapmanız tavsiye edilir.

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

 

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

 

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa “iletişim” sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta ile iletebilirsiniz. Size en yakın sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0545 490 33 86 no’lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

 

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

 

Gönderilen koli/paketinizde herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen gönderiyi teslim almayın. Kargo bize geri dönecek ve gerekli işlem yapılacaktır.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz.

 

Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.

 

İade işlemlerinde, faturanın veya irsaliyenin tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

 

Kargo ve teslimat ile ilgili tüm soru görüş ve önerileriniz için BMdekor Müşteri Hizmetlerini 0545 490 33 86  numaralı müşteri destek hattımızı arayarak bildirebilirsiniz.

Main Menu